Zdalne sterowanie roletami i żaluzjami wifi - inteligentne rolety

Rolety nie tylko chronią Cię przed intruzami, odpowiadają również za Twój komfort, pełniąc przy tym także ważny element aranżacji wnętrz.
F&Home RADIO pozwala na sterowanie roletami oraz żaluzjami, w tym kątem położenia lameli. Funkcja ta ułatwi Ci więc dogrzanie wnętrza domu zimą, a także uniknięcie nadmiernego nagrzewania pomieszczeń latem.
Icon
Rolety
Icon
Żaluzje
Icon
Markizy
Icon
Karnisze elektryczne
Kiedy warto zaplanować instalację inteligentnego systemu sterowania roletami?
SPRAWDŹ

Przejmij ster z systemem F&Home

 • Steruj roletami, markizami, żaluzjami i karniszami elektrycznymi,
 • Twórz sekwencje zdarzeń w oparciu o:
  • programatory czasowe w trybie dziennym, tygodniowym, rocznym, uwzględniając weekendy i dni świąteczne,
  • internetowy serwis pogodowy,
  • czujniki pogodowe - deszczu, wiatru, temperatury, jasności, wstrząsów (markizy),
 • Steruj wszystkimi roletami, grupami rolet lub pojedynczą roletą z wykorzystaniem przycisków lokalnych lub aplikacji mobilnej,
 • Kontroluj nagrzewanie domu promieniami słonecznymi poprzez umiejętne sterowanie roletami i żaluzjami.
Dzięki jednemu systemowi, będziesz w stanie lepiej wykorzystać instalacje dostępne w Twoim domu. Inteligentne rolety zdecydowanie ułatwią regulację nasłonecznienia pomieszczeń (automatyczne reagowanie na zmienne warunki atmosferyczne), pozwolą skutecznie zniwelować straty energii (niższe rachunki), a także zapewnią ochronę prywatności, co przełoży się na wyższy poziom bezpieczeństwa Twojej rodziny.
Product

System dostosowany do Twoich potrzeb

Automatyka do rolet jest przez nas dostosowywana w oparciu o specyfikę domów, mieszkań lub innych budynków użytkowych, a także potrzeby użytkowników. Wszystko po to, aby system gwarantował najwyższy komfort użycia.
Inteligentne rolety, żaluzje, markizy i karnisze są sterowane bezprzewodowo. Oznacza to, że za pomocą przycisków lokalnych lub specjalnej aplikacji w Twoim smartfonie możesz je otwierać i zamykać bez konieczności wstawania z kanapy. Chcesz wpuścić do swojego salonu więcej światła? A może pragniesz stworzyć specjalny klimat, by móc obejrzeć film?Wystarczy jeden przycisk, by system dostosował poziom nasłonecznienia!
Inteligentne żaluzje i rolety umożliwiają także wykorzystanie scen, programów i czujników. Tak rozumiana automatyka umożliwia dopasowanie działania systemu do konkretnych pór dnia oraz sytuacji. Także wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Bezprzewodowy system jest przez nas instalowany zarówno w nowopowstających budynkach, jak i tych już istniejących.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Inteligentne rolety wewnętrzne pozwolą Ci zadbać o swoją prywatność, a także zwiększą bezpieczeństwo mieszkańców. System bezprzewodowy umożliwia bowiem tworzenie złożonych sekwencji, które mogą być uruchamiane automatycznie lub poprzez wybranie stosownej funkcji. Niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdujesz.
 • Symulacja obecności – wykorzystanie inteligentnych rolet pozwala na symulowanie obecności domowników podczas dłuższych wyjazdów.
 • Bezpieczeństwo w nocy – system w sposób automatyczny zamknie żaluzje i rolety, utrudniając tym samym przedostanie się do domu osobom niepowołanym.
 • Integracja z innymi systemami – instalacja może stać się elementem centralnego systemu, w ramach którego zintegrowane zostaną nie tylko inteligentne żaluzje i rolety, ale również oświetlenie oraz alarm.
Z bezprzewodowym systemem F&Home RADIO mogą zostać połączone rolety wewnętrzne, tarasowe, solarne, żaluzje pokojowe, ogrodowe, markizy i karnisze. Wszystkimi elementami możesz sterować osobno lub grupowo, dopasowując ich działanie do własnych potrzeb.

Kiedy wybrać inteligentny system sterowania roletami?

Moment wyboru jest ważny - przeważnie odbywa się przy zakupie okien i nie zawsze klient w tym momencie myśli o systemie inteligentnym....

Wsparcie techniczne

Maciej Sobutkowski

Specjalista w zakresie inteligentnych systemów sterowania roletami i żaluzjami F&Home

Masz pytanie? Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest F&F Filipowski sp. j., ul. Konstantynowska 79/81, 95-200 Pabianice. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Klauzulą informacyjną. Klauzula informacyjna - pdf

Zaloguj się do Strefy Instalatora

CREATE ACCOUNT

Zapomniałeś hasło?

`
TOP