Moduł F&Home

Zdalne sterowanie oświetleniem

Dostosowywanie pracy oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego nigdy nie było tak proste! Bezprzewodowy system F&Home RADIO oddaje w Twoje ręce szereg możliwości, dzięki którym zwiększysz walory aranżacyjne swojego domu lub mieszkania, a także skonfigurujesz oświetlenie w domu i poza nim w sposób odpowiadającym potrzebom Twojej rodziny.

Przygotowywany przez nas system pozwala zintegrować wszystkie urządzenia wchodzące w skład oświetlenia domowego – lampy, czujniki, kontakty, a nawet instalację alarmową. Wszystko dla wygody i komfortu mieszkańców.

Zdalne sterowanie oświetleniem - inteligentne oświetlenie domu

Oświetlenie wnętrz bywa często niedoceniane przy projektowaniu przestrzeni, a jest istotnym elementem aranżacji wnętrz. Dzięki grze świateł i dobrze dobranym produktom, możliwe staje się optyczne powiększenie pomieszczenia, wprowadzenie przytulnego, intymnego klimatu i  podkreślenie największych walorów aranżacyjnych. System F&Home RADIO pozwoli również na wygodne sterowanie oświetleniem w taki sposób, aby zwiększyć komfort przebywania w domu lub mieszkaniu.

Wszystko za sprawą bogactwa możliwości, jakie oferuje nasz bezprzewodowy system. Inteligentne oświetlenie pozwoli Ci na tworzenie scen, programów, a także na sterowanie pracą urządzeń z dowolnego miejsca, bez konieczności wstawania z kanapy.
Zaczerpnij garściami z bogatej funkcjonalności F&Home RADIO w zakresie sterowania oświetleniem i  i skorzystaj z pilotów lub specjalnie przygotowanej aplikacji, którą zainstalujesz na swoim smartfonie. Dzięki niej, oświetlenie do domu otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości.

  • Steruj oświetleniem z opcją ściemniania lub na zasadzie włącz/wyłącz,
  • Aranżuj swoje otoczenie zmieniając barwę oświetlenia dekoracyjnego LED RGB,
  • Uzależnij oświetlenie od pory dnia lub ustawień programatora czasowego,
  • Połącz oświetlenie wraz z innymi urządzeniami w sceny,
  • Buduj rozbudowane scenariusze w oparciu o czujniki jasności i czujniki ruchu,
  • Wykorzystaj czujniki ruchu istniejącej instalacji alarmowej do sterowania oświetleniem,
  • Twórz scenariusze pozorujące Twoją obecność gdy przebywasz poza domem.

Dostosuj oświetlenie domu na zewnątrz
i wewnątrz

Integracja instalacji oświetleniowej w ramach systemu F&Home RADIO zdecydowanie zwiększa jej funkcjonalność. Każdy element wchodzący w jej skład możesz wykorzystać tak, jak chcesz.

W błyskawiczny sposób przyciemnisz oświetlenie w salonie, by poprawić komfort podczas oglądania filmu, dostosujesz oświetlenie ogrodu tworząc przyjemny klimat sprzyjający odpoczynkowi, zaaranżujesz wnętrze z wykorzystaniem dekoracyjnych diod LED i wiele, wiele więcej.

Inteligentne oświetlenie wykorzystuje również inne urządzenia, a także pozwala tworzyć rozmaite harmonogramy i sceny. Będziesz w stanie ustawić oświetlenie swojego domu lub mieszkania w zależności od pory dnia oraz aktualnych potrzeb. A wszystko z użyciem wygodnego pilota lub specjalnej aplikacji. Bez konieczności krążenia po konkretnych pomieszczeniach – cały plan zaprogramujesz jedną ręką, siedząc wygodnie w łóżku lub na kanapie.

Oświetlenie dla Twojego bezpieczeństwa

F&Home RADIO pozwala na integrację inteligentnego oświetlenia z instalacją alarmową zainstalowaną w Twoim domu lub mieszkaniu.

Dzięki wykorzystaniu czujników ruchu, system automatycznie uruchamia oświetlenie przed wejściem, a także w wybranych pomieszczeniach. Zapewni to na przykład lepszy obraz na nagraniach z monitoringów.

Zdalne oświetlenie może zostać uruchomione z dowolnego miejsca, także poza domem – zarówno przy użyciu aplikacji, jak i wcześniej zaprogramowanych scenariuszy. Uruchomią one na przykład symulację obecności w czasie dłuższego wyjazdu. Integracja oświetlenia z instalacją alarmową i antywłamaniową sprawi, że domownicy będą spokojni o bezpieczeństwo swoje i swojego mienia.

Masz pytanie? Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest F&F Filipowski sp. j., ul. Konstantynowska 79/81, 95-200 Pabianice. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Klauzulą informacyjną. Klauzula informacyjna - pdf

Zaloguj się do Strefy Instalatora

CREATE ACCOUNT

Zapomniałeś hasło?

`
TOP