Moduł F&Home

Zdalne sterowanie RTV i AGD

Chcesz wygodnie zarządzać swoim sprzętem, ale masz dość wiecznego poszukiwania pilotów rozmieszczonych po całym domu lub mieszkaniu? F&Home RADIO rozwiąże ten problem poprzez zintegrowanie Twoich urządzeń RTV i AGD w jednym, centralnym systemie. Dzięki temu, przy użyciu smartfona lub pilota, będziesz w stanie sterować ich pracą bez konieczności ruszania się z kanapy czy łóżka. Inteligentne AGD i RTV to system stworzony dla osób, którym zależy na maksymalnym komforcie.

Przygotowany  przez polskiego producenta, daje gwarancję dostosowania się do Twoich wymagań i potrzeb, a także rodzaju posiadanego sprzętu. Sterowanie AGD i RTV odbywa się za pośrednictwem intuicyjnej, łatwej w obsłudze aplikacji, dzięki której włączysz, wyłączysz i skonfigurujesz swoje sprzęty jednym palcem z dowolnego miejsca zarówno w domu, jak i poza nim.

Inteligentne RTV i AGD

Bezprzewodowy system F&Home RADIO sprawia, że codzienne wykorzystanie posiadanych sprzętów stanie się dużo prostsze i wygodniejsze. To jednak nie wszystko, ponieważ dzięki naszym rozwiązaniom odkryjesz zupełnie nieznane dotąd możliwości, związane między innymi z tworzeniem programów oraz scen.

Pozwolą Ci one na dostosowanie pracy inteligentnych urządzeń RTV i AGD do własnych potrzeb, a także planu dnia. Możesz w dowolny sposób konfigurować pracę głośników, by spełniały aktualne potrzeby, ustawić nagrywanie ulubionego programu, sprawić, by telewizor uruchamiał się zawsze o wybranej godzinie i wiele, wiele więcej. A wszystko przy użyciu jednej aplikacji bądź pilota.

System inteligentnego AGD i RTV został przygotowany po to, aby codzienne życie stało się jeszcze przyjemniejsze. To Ty decydujesz, jak go wykorzystać – możliwości są ogromne.

Sterowanie sprzętem RTV i AGD przez telefon, wi-fi i internet

Obudź się przy ulubionej muzyce
System F&Home RADIO pozwala na obsługę urządzeń RTV, sterowanych za pomocą pilotów. Przypnij telewizor, odtwarzacz CD oraz wzmacniacz do sceny PORANEK i skorzystaj z bogatych możliwości konfiguracyjnych.

W systemie F&Home RADIO do standardowych funkcji, jak uniesienie rolet czy otwarcia lamel żaluzji, zgaszenia oświetlenia nocnego, możesz dołączyć muzykę, która zastąpi nielubiany  dźwięk budzika. Obudź się przy dźwiękach ulubionej piosenki lub serwisu z wiadomościami.

  • Steruj urządzeniami typu telewizory, rzutniki, ekrany, dekodery, czytniki DVD i Blu-ray,
  • Kontroluj urządzenia audio takie jak wzmacniacze, odtwarzacze CD, serwery multimedialne,
  • Twórz sekwencje zdarzeń wykorzystujące sterowanie oświetleniem, roletami, temperaturą oraz urządzeniami audio-wideo, przykładowo:
    • Scena "KINO" - opuszczenie rolet, wyłączenie światła głównego, załączenie oświetlenia dekoracyjnego LED RGB, włączenie rzutnika, opuszczenie ekranu,
    • Scena "BUDZIK" - włączenie radia z ulubioną stacją, lekkie rozsunięcie rolet, zapalenie światła, 
  • Wykorzystaj swojego pilota, np. od telewizora, do sterowania funkcjami domu - oświetleniem, roletami, temperaturą.

Wszystkie ustawienia wprowadzisz za pośrednictwem jednego, bezprzewodowego systemu inteligentnego domu. Sterowanie urządzeniami RTV i AGD nigdy nie było tak proste – nasze rozwiązania są dostosowywane do Twoich potrzeb, a także specyfiki budynku, w którym mieszkasz.

Masz pytanie? Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest F&F Filipowski sp. j., ul. Konstantynowska 79/81, 95-200 Pabianice. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Klauzulą informacyjną. Klauzula informacyjna - pdf

Zaloguj się do Strefy Instalatora

CREATE ACCOUNT

Zapomniałeś hasło?

`
TOP