Moduł F&Home

Inteligentny ogród

Zarządzanie systemami w Twoim ogrodzie nigdy nie było tak łatwe i przyjemne. Po wykorzystaniu F&Home RADIO, wszystko będzie dostępne na wyciągnięcie ręki. Prosta, intuicyjna aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia zdalne sterowanie oświetleniem w ogrodzie, zarządzanie podlewaniem ogrodu, dostosowywanie ogrzewania podjazdu i garażu oraz wiele, wiele więcej.

Dzięki możliwości wprowadzania harmonogramów pracy poszczególnych elementów, większość czynności system wykona za Ciebie. Pozostanie Ci więc wygodnie rozsiąść się w ogrodzie i czerpać z okoliczności przyrody.

Inteligentny ogród - sterowanie nawadnianiem i oświetleniem

Ogród jest dla nas równie ważny jak wnętrze domu. To przecież nasza sfera relaksu, miejsce spotkań z rodziną i znajomymi przy grillu. Warto więc zadbać o to, aby panowała w nim jak najlepsza atmosfera, sprzyjająca odpoczynkowi i spotkaniom w gronie rodziny lub przyjaciół. Bezprzewodowy system inteligentnego ogrodu pozwoli uzyskać właśnie taki efekt.

F&Home RADIO umożliwia zarządzanie oświetleniem, dostępem i nawodnieniem. Zadba o należyty poziom wilgotności gleby, zarówno w oparciu o czujniki wilgotności jak również w oparciu o dane z serwisu pogodowego gromadzącego informacje z milionów stacji pogodowych na całym świecie.  Odtąd system wykluczy podlewanie trawnika, jeśli pada deszcz, zapewniającym tym samym znaczące oszczędności.

Zadbaj o swój ogród:

  • Steruj oświetleniem w ogrodzie, altanie, na podjazdach i wokół budynku,
  • Kontroluj podgrzewanie podjazdów (systemy przeciwzamarzaniowe) w oparciu o prognozę pogody i/lub czujniki pogodowe,
  • Zadbaj o rośliny w ogrodzie tworząc scenariusze podlewania,
  • Wykorzystaj podgląd z kamer IP do monitorowania otoczenia domu,
  • Włączaj automatycznie oświetlenie lub wyłączaj zraszacze w przypadku wykrycia ruchu w ogrodzie,
  • Steruj elementami małej architektury ogrodowej (fontany, wodospady) manualnie lub z wykorzystaniem programatorów czasowych,
  • Twórz sceny wykorzystujące sterowanie oświetleniem, markizami, elementami architektury ogrodowej,
  • Otwieraj z F&Home RADIO, zdalnie lub lokalnie, bramy, szlabany i furtki.

Automatyczne nawadnianie ogrodu

Utrzymanie przestrzeni zielonej w doskonałym stanie to ciężkie zadanie, wymagające sporych nakładów czasu i chęci. System F&Home RADIO zdecydowanie je ułatwi poprzez wykorzystanie mechanizmów inteligentnych oraz automatycznych. Zintegrowanie wszystkich mechanizmów w jednym systemie inteligentnego ogrodu umożliwi między innymi reagowanie na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że Twoje rośliny zostaną niepotrzebnie podlane w dni deszczowe. Harmonogramy i sceny pozwolą sterować systemem nawadniania w taki sposób, aby okazał się on niezwykle efektywny.

Twój ogród zawsze będzie prezentował się okazale, także dzięki sterowaniu oświetleniem, które pozwoli wprowadzić stosowny klimat oraz wyróżnić największe walory aranżacyjne. Inteligentny ogród domowy to również system, który ma zapewnić Ci maksymalną wygodę i komfort podczas przebywania w ogrodzie.

Organizujesz przyjęcie dla rodziny? Skorzystaj z automatyki ogrodowej w celu dostosowania oświetlenia, pracy fontanny i zraszaczy do własnych potrzeb. Zapomnij o porannych problemach z wyruszeniem do pracy dzięki automatycznego podgrzewaniu garażu i podjazdu. A w przypadku dłuższego wyjazdu, zaprogramuj harmonogram pracy zraszaczy, które pozwolą utrzymać trawnik i rośliny w doskonałym stanie. A wszystko przy użyciu jednego panelu sterowania lub prostej aplikacji w języku polskim.

Zadbaj o bezpieczeństwo domu i ogrodu 

Automatyka do ogrodu zapewniana przez F&Home RADIO pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo domowników, a także posiadanego mienia. Umożliwia bowiem zintegrowanie systemu alarmowego oraz kamer IP, zamontowanych zarówno w ogrodzie, wokół domu, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Bezprzewodowy system zapewni Ci stały podgląd monitoringu – możesz z niego korzystać na swoim telefonie. W przypadku wystąpienia zdarzeń groźnych lub wtargnięcia osoby niepowołanej, uruchomiony zostanie alarm, a na Twoim smartfonie pojawi się stosowne powiadomienie. Czujniki ruchu posłużą również do uruchamiania oświetlenia, zraszaczy oraz bram, szlabanów i furtek, które możesz otwierać także za pomocą pilota bądź smartfona. Automatyzacja systemu bezpieczeństwa to najlepsza ochrona domu.

Masz pytanie? Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest F&F Filipowski sp. j., ul. Konstantynowska 79/81, 95-200 Pabianice. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Klauzulą informacyjną. Klauzula informacyjna - pdf

Zaloguj się do Strefy Instalatora

CREATE ACCOUNT

Zapomniałeś hasło?

`
TOP