Moduł F&Home

Alarm i bezpieczeństwo

Alarm bezprzewodowy - sterowanie alarmem przez telefon

System przeciwpożarowy, przeciwwłamaniowy, czy też zabezpieczający przed następstwami wypadków losowych, daje gwarancję bezpieczeństwa, która przekłada się na spokój domowników. W celu poprawy jego sprawności, a także wygody wykorzystania, oferujemy Ci inteligentny system F&Home RADIO, który zintegruje wszystkie zainstalowane komponenty. Dzięki niemu, dostęp do nich zawsze będzie pod ręką.

Pełna integracja z Twoim alarmem. Wykorzystując informacje z centrali alarmowej możesz tworzyć niespotykaną nigdzie indziej logikę.

 • Używając dedykowanego modułu rH-AC15R4S4 zintegruj F&Home RADIO z dowolnym system alarmowym i wykorzystaj:
  • alarmowe czujniki ruchu,
  • czujniki dymu i gazów,
  • kontaktrony - okienne, drzwiowe i roletowe,
  • informacje o uzbrojeniu i rozbrojeniu,
  • możliwość zdalnego uzbrojenia i rozbrojenia,
 • Zabezpiecz swój dom przed zalaniem. Wykorzystując czujnik zalania:
  • uzyskasz informację na telefonie o niebezpiecznej sytuacji,
  • system automatycznie zamknie główny zawór wody i powiadomi odpowiednie służby,
 • Wykorzystaj podgląd z kamer IP do monitorowania domu,
 • Otwieraj z F&Home RADIO, zdalnie lub lokalnie, bramy, szlabany i furtki.

Inteligentny system przeciwpożarowy

Wykorzystywany przez nas moduł rH-AC15R4S4 pozwala na zintegrowanie elementów wchodzących w skład systemu przeciwpożarowego w domu – czujników dymu i gazu oraz drzwi przeciwpożarowych. Za pośrednictwem pilota lub specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne, możesz w łatwy sposób sterować ich działaniem. System pozwala również na skuteczniejsze zabezpieczenie domu przed zalaniem.

Dzięki F&Home RADIO uzyskasz informacje o wystąpieniu ewentualnej sytuacji niebezpiecznej. Nie przegapisz więc żadnego zdarzenia, co pozwoli zareagować na czas. Sam system zrobi wiele za Ciebie – powiadomi odpowiednie służby, uruchomi zraszacze, otworzy okna, a w razie zalania zamknie główny zawór wody.

Możesz liczyć również na możliwość wygodnego zarządzania czujnikami z poziomu jednego, zintegrowanego systemu bezprzewodowego. Niezależnie od Twojego miejsca pobytu.

Zarządzaj swoim systemem bezpieczeństwa 

Montaż kamer i czujników nie zawsze okaże się wystarczający. Niezbędny jest również system, który pozwoli na wygodne, szybkie zarządzanie wszystkimi elementami. F&Home RADIO zapewni to poprzez integrację alarmowych czujników ruchu, kontraktorów, kamer IP oraz bram, szlabanów i furtek.

Połączenie wszystkiego w jeden system nie tylko umożliwia sterowanie pracą poszczególnych urządzeń, ale również zapewni dostęp do zupełnie nowych możliwości, dzięki którym system przeciwwłamaniowy stanie się jeszcze skuteczniejszy.

Poprzez specjalną aplikację, możesz sterować kamerami zamontowanymi w Twoim domu bez konieczności ruszania się z miejsca. Zintegrowane czujniki poinformują Cię natomiast o naruszeniu systemu bezpieczeństwa (np. wyważenie okna, otworzenie drzwi). Zyskasz więc czas, by zareagować.

F&Home RADIO to system bezprzewodowy. Nie tylko dostosujesz pracę czujników i kamer, ale również skorzystasz ze zdalnego sterowania bramami, szlabanami oraz furtkami. Dostaniesz się do garażu bez konieczności wysiadania z samochodu i nigdy już nie zapomnisz zamknąć za sobą bramy.

Masz pytanie? Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest F&F Filipowski sp. j., ul. Konstantynowska 79/81, 95-200 Pabianice. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Klauzulą informacyjną. Klauzula informacyjna - pdf

Zaloguj się do Strefy Instalatora

CREATE ACCOUNT

Zapomniałeś hasło?

`
TOP