Jak sterować ogrzewaniem podłogowym?

Środa, 24 Czerwca 2020
Jak sterować ogrzewaniem podłogowym?

Tak zwana podłogówka od wielu lat jest doskonale znana inwestorom i domownikom. Obecnie, dzięki systemom Smart Home, sterowanie nią jest niezwykle proste. Gwarantuje również szereg nowych możliwości.

Jak inteligentne systemy mogą poprawić bezpieczeństwo Twojego domu?

Choć alarmy, kamery i różnego rodzaju czujniki w większości przypadków zapewniają skuteczną ochronę domu, warto połączyć je w jednym systemie, najlepiej inteligentnym. Dzięki niemu będziemy mieć zawsze pod kontrolą elementy wszystkich instalacji, grzewczej, elektrycznej, wideomonitoring i innych.

Co powinien mieć każdy inteligentny dom?

piątek, 17 Kwietnia 2020
Co powinien mieć każdy inteligentny dom?

Najważniejszym założeniem systemu inteligentnego domu jest zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców. Pozwala on również na uzyskanie pewnych oszczędności, wynikających między innymi z wykorzystania automatyki.

Jak zaprojektować inteligentny dom?

piątek, 27 Marzec 2020
Jak zaprojektować inteligentny dom?

Systemy typu Smart Home zdecydowanie wpływają na komfort życia w mieszkaniu lub domu. Pozwalają również zwiększyć bezpieczeństwo zarówno mieszkańców, jak i mienia. Żeby jednak spełniały one swoje funkcje, muszą zostać w odpowiedni sposób zaprojektowane.

Nie jest to zadanie proste, dlatego należy poświęcić kilka chwil na analizę potrzeb i dobranie odpowiednich elementów systemu.

TOP