KONTAKT

Ups... Coś poszło nie tak.
Ta strona nie wczytała Map Google prawidłowo. Szczegóły techniczne znajdziesz w konsoli JavaScript.
F&F FILIPOWSKI SP. J.

ul. Konstantynowska 79/81, 95-200 Pabianice
POLSKA tel/fax: +48 42 227 09 71,+48 42 215 23 83
dział handlowy: handlowy@fif.com.pl
NIP 731-000-53-14
KRS 0000097447
REGON 470625813

DZIAŁ HANDLOWY

1. Grzegorz Budziński

mob: +48 724 050 077
e-mail: g.budzinski@fif.com.pl

2. Krzysztof Gosławski

mob: +48 600 231 222
e-mail: k.goslawski@fif.com.pl

3. Dawid Koteras

mob: 609 755 101
e-mail: d.koteras@fif.com.pl

4. Grzegorz Cierpisz

mob: 661 653 000
e-mail: g.cierpisz@fif.com.pl

5. Mariusz Makowski

mob: +48 604 434 990
e-mail: m.makowski@fif.com.pl

6. Ewelina Fiłon

mob: +48 605 886 996
e-mail: e.filon@fif.com.pl

7. Joanna Wyrzykowska

mob: +48 695 481 000
e-mail: j.wyrzykowska@fif.com.pl

Wsparcie techniczno-handlowe

Marcin Pryca

F&HOME

tel.: 885 048 500
e-mail: m.pryca@fif.com.pl

Maciej Sobutkowski

F&HOME RADIO

tel.: +48 605 695 985
e-mail: m.sobutkowski@fif.com.pl

Wsparcie techniczne

Paweł Kolany

F&HOME RADIO I F&HOME

tel.: 502 197 797
e-mail: p.kolany@fhome.pl

Zaloguj się do Strefy Instalatora

CREATE ACCOUNT

Zapomniałeś hasło?

`
TOP