POŚWIĘĆ CHWILĘ I POZNAJ PONAD DWUDZIESTOLETNIĄ HISTORIĘ NASZEJ FIRMY

Firma F&F jest jednym z największych polskich producentów wysokiej jakości urządzeń elektronicznych z dziedziny techniki przekaźnikowej, dedykowanych do aplikacji domowych i przemysłowych.
Ofertę firmy stanowią przekaźniki czasowe, zegary sterujące, przekaźniki kontroli faz, wyłączniki zmierzchowe, liczniki energii, systemy automatyki budynkowej, rozwiązania z zakresu telemetrii, przetworniki pomiarowe.
Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych urządzeń elektronicznych i usług, które spełniają oczekiwania klientów, którzy inspirują nas do ustawicznego rozwoju. Wykorzystując nasz potencjał i wieloletnie doświadczenie koncentrujemy się na tworzeniu urządzeń, które poprawiają bezpieczeństwo i jakość życia.
W trosce o najwyższą jakość, na każdym etapie - od projektu poprzez prototypowanie i produkcję - wszystkie produkty podlegają wielokrotnej kontroli, dzięki czemu cechują się one trwałością i niezawodnością. F&F wdrożył i stosuje certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015.
F&F to przede wszystkim ludzie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierską, która składa się z doświadczonych ekspertów z dziedziny elektroniki i programowania. Organizujemy liczne szkolenia dla projektantów, instalatorów i uczniów szkół technicznych.
Prowadzimy biznes odpowiedzialny społecznie. F&F aktywnie wspiera działania lokalnej społeczności poprzez inwestycje społeczne oraz sponsoring sportowy. Jesteśmy z Wami od 1992 roku.

23 lipiec 1992 › Rejestrajca firmy pod marką F&F
1992

Pierwsza siedziba firmy

1996

Powstaje nowa siedziba

2000

Przejście na technologię automatycznego montażu powierzchniowego

2008

Powstaje przewodowy system F&Home

2011

Powstaje nowy biurowiec firmy

2012

Powstaje bezprzewodowy system F&Home RADIO

2013

Powstaje system PROXI

2014

Powstaje nowy budynek produkcyjny

2016

Powstaje system F&Wave

Dzisiaj

Zaloguj się do Strefy Instalatora

CREATE ACCOUNT

Zapomniałeś hasło?

`
TOP